stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

indianboy.ohari.eu

Aktuality

DUO CACIB Brno

Vloženo: 10.2.2010 | Přečteno: 217x

6. a 7. februára sme sa zúčastnili najväčšej výstavy v Čechách DUOCACIB organizovanej na výstavišti v Brne. Výsledky a fotografie si môžete pozrieť v sekcii Výstavy 2010.

 

Zimná vychádzka

22.12.2009

Naša zimná vychádzka

 

 

 

 

Vyšetrenie dedičných chorôb írskych setrov CLAD a PRA

Vloženo: 20.11.2009 | Přečteno: 269x

Vzhľadom k tomu, že Indy pôsobí ako chovný pes bolo potrebné uskutočniť vyšetrenie jeho DNA na prítomnosť génov spôsobujúcich dedične prenosné ochorenia írskych setrov CLAD a PRA.

 

Svetová výstava psov Bratislava 2009

Vloženo: 12.10.2009 | Přečteno: 608x

Vrcholné kynologické podujatie tejto výstavnej sezóny sa uskutočnilo od 8. 10. do 11. 10. 2009. Írske setre, ktroré patria do siedmej skupiny FCI mali svoj najväčší výstavný sviatok v nedeľu 11. 10. Pretože bolo prihlásených 130 írskych setrov, posudzovanie bolo zverené dvom rozhodcom v dvoch kruhoch. Psov posúdil taliansky rozhodca Claudio De Giuliani a fenky posúdil Slovinec Damir Skok. Kompletné výsledky budú uverejnené neskôr spolu s fotografiami. Indian Boy nastúpil na svoje vrcholné vystúpenie v pracovnej triede v ktorej bolo prihlásených 13 psov. Napokon sa nám nepodarilo obsadiť jedno z prvých štyroch vyhodnocovaných miest, ale získali sme ohodnotenie výborný - excelent, čo je na tejto úrovni výstav výborný výsledok. Rozhodcovksý posudok, diplom a niekoľko fotografií viď. ďalej.

 

10. 10. 2009 - Špeciálna výstava SKPS pri WDS Bratislava 2009

Vloženo: 12.10.2009 | Přečteno: 538x

V tretí deň konania svetovej výstavy psov s Bratislave na výstavisku Incheba zorganizoval náš klub chovateľov pointrov a setrov vlastnú špeciálnu klubovú výstavu na ktorej sa zúčastnilo mnoho vystavovateľov prihlásených na svetovú výstavu. Podrobné výsledky budú uverejnené neskôr. Indian Boy bol prihlásený v pracovnej triede a od skúseného anglického rozhodcu pána Jeremy Botta majiteľa chovnej stanice Thendara z ktorej pochádzajú jedny z najlepších írskych setrov na svete sme obdržali perfektný posudok a ohodnotenie výborný 4

 

Národná výstava psov Prešov

Vloženo: 29.9.2009 | Přečteno: 281x

V prešovskej športovej hale sa 26. a 27. septembra konala po niekoľkých rokoch výstava psov, tentokrát s prívlastkom " národná " pre zvýšenie atraktivity pre vystavovateľov spojená so súťažou o pohár prezidenta SKJ. Výstava bola zorganizovaná na výbornej úrovni.

 
Strana: předchozí  1 2
navigace: Úvod > Aktuality
indianboy.ohari.eu
Menu
Z fotogalerie
Odkazy

Viac tu: http://ambulancia-vetpes.webnode.sk/odkazy/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
SKPS - Slovenský klub pointrov a setrov
ČPSK - Český pointer a setter klub
Visit Exclusively Setters - Komunita chovateľov a majiteľov írskych setrov
SLOVAK BASE chovateľská stanica írskych setrov
EVERDENE - chovateľská stanica írskych setrov
Powered by WebRing.
Tlačítko Ohaři.eu
- - -
 
SKJ
 FCI
 
  • cs
  • en
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI