stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

indianboy.ohari.eu

Výstavy 2010

DUO CACIB BRNO 6. - 7. 2. 2010

Vloženo: 8.2.2010 | Přečteno: 399x

      Prvou výstavou ktorej sme sa zúčastnili v tomto roku boli dve najväčšie medzinárodné výstavy konané ČMKU na výstavisku v Brne. Výstavy sú veľkoryso organizované v troch výstavných halách, takže napriek značnému množstvu účastníkov sú kruhy priestranné a plne pokryté kobercom, čo ocenia jednak handleri, ale aj vystavované psi. Nakoľko sme mali už z minulého roku získané jedno čakateľstvo na šampióna českej republiky prihlásili sme sa na obidve výstavy v nádeji že aspoň ne jednej získame ďalší CAC potrebný na udelenie titulu českého šampióna.

   V sobotu posudzovala írskych setrov ako aj ďalšie plemená stavačov pani rozhodkyňa z Belgicka Danielle Letroye-Lantin. Pani rozhodkyňa posudzovala veľmi dôkladne a precízne, pričom prehmatala a premerala anatomickú stavbu tela predvádzaných psov a v prípade, že sa jej niečo nepozdávalo ihneď znižovala zadané hodnotenie. Indyho v tejto sezóne bude na výstavách predvádzať moja dcéra Lenka a v sobotu mali svoju ostrú premiéru takže som bol veľmi zvedavý ako to dopadne. Po počiatočných problémoch pri výstavnom postoji ktorý podľa názoru pani rozhodkyne nazaujal Indy v potrebnom čase sa predviedla naša dvojica v pohybe na vynikajúcej úrovni. Avšak aj to stačilo už len na to aby sme dostali ocenenie V2, res CAC. Avšak na prvé ťažké spoločné vystúpenie to bolo výborné.

   Čo sa nepodarilo v sobotu, prišlo v nedeľu kedy posudzoval stavačov a aj írskych setrov český pedantný a nevyspytateľný pán rozhodca Pokorný. Indymu v konkurencii nášho večného súpera poľského setra z lotyšského chovu Irish Melody Lucky Luke udelil po perfektnom predvedení opäť hlavne v pohybe ocenenie V1, CAC, čím Indy splnil poslednú podmienku pre udelenie titulu Český šampión krásy. 

Kompletné výsledky a fotografie ďalej pod odkazom.

 
navigace: Úvod > Výstavy 2010
indianboy.ohari.eu
Menu
Z fotogalerie
Odkazy

Viac tu: http://ambulancia-vetpes.webnode.sk/odkazy/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
SKPS - Slovenský klub pointrov a setrov
ČPSK - Český pointer a setter klub
Visit Exclusively Setters - Komunita chovateľov a majiteľov írskych setrov
SLOVAK BASE chovateľská stanica írskych setrov
EVERDENE - chovateľská stanica írskych setrov
Powered by WebRing.
Tlačítko Ohaři.eu
- - -
 
SKJ
 FCI
 
  • cs
  • en
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI