stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

indianboy.ohari.eu

Výstavy 2008

KV SKPS Dunajský Klatov 2008

Vloženo: 22.9.2009 | Přečteno: 285x

Tak ako každý rok sa v máji koná klubová výstava Sloveského klubu pointrov a setrov, kde sa získava jedno s potrebných hodnotení pre uchovnenie psa alebo fenky. Klubovky sme sa zúčastnili a v triede mladých sme opäť podľahli Indyho bratovi Icymu, ale na základe získaného ohodnotenia sme splnili prvú podmienku k získaniu chovnosti - ocenenie výborný na klubovej výstave.

 

OVP Dvorianky 2008

Vloženo: 22.9.2009 | Přečteno: 291x

Oblastná výstava v Dvoriankach sa konala v netradičnom aprílovom termíne avšak v tradičnom zlom počasí na miestnom futbalovom ihrisku. Predvádzanie bolo za neustáleho dažďa v rozbahnenom teréne ale aj napriek tomu získal Indy výborné ohodnotenie V1 v triede mladých, následne získal titul víťaza triedy mladých, oblastného víťaza a víťaza plemena BOB. V záverečnom kruhu sme sa dostali medzi troch najkrajších mladých psov výstavy.

 

CVP Nitra 2008

Vloženo: 22.9.2009 | Přečteno: 269x

Ďalšou našou výstavou bola Celoštátna výstava psov v Nitre. Táto jarná výstava sa koná ešte v halových priestoroch ktoré nám veľmi nesedia. Opäť sme sa stretli s Indyho bratom Icym, s ktorým sme prehrali v boji o tytul CAJC v triede mladých kôli malému problému pri predvádzaní v pohybe. Vzhľadom k tomu, že výstavná kariéra Indyho sa stále iba začína je ďalšie ocenenie V2 tiež vinikajúce.

 

MVP Trenčín 2008

Vloženo: 22.9.2009 | Přečteno: 278x

Prvá medzinárodná CACIB výstava v roku sa koná tradične v Trenčíne. V roku 2008 sme sa zúšastnili aj my a to v triede mladých kde Indy súťažil so svojim bratom Icym a etše jedným mladým psom. Po výbornom posúdení pána rozhodcu Ing. Jursu CSc. získal ohodnotenie V2.

 
navigace: Úvod > Výstavy 2008
indianboy.ohari.eu
Menu
Z fotogalerie
Odkazy

Viac tu: http://ambulancia-vetpes.webnode.sk/odkazy/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
SKPS - Slovenský klub pointrov a setrov
ČPSK - Český pointer a setter klub
Visit Exclusively Setters - Komunita chovateľov a majiteľov írskych setrov
SLOVAK BASE chovateľská stanica írskych setrov
EVERDENE - chovateľská stanica írskych setrov
Powered by WebRing.
Tlačítko Ohaři.eu
- - -
 
SKJ
 FCI
 
  • cs
  • en
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI